fbpx

ENESEARMASTUSE SALVESTUS

Enesearmastus on kõige võti. Allikas, kust absoluutselt kõik saab alguse. Sa sündisid siia maailma imeliste uskumustega, et oled piisav, väärt armastust, hoolimist, unistuste täitumist ning neid kõike oled Sa siiamaani! 20, 30, 50 jne aastat hiljem!

Sinus on tohutu vägi, Sa oled inimene!

Piiravad uskumused, mis on absoluutselt kõikidel inimestel, hakkavad aga takistama sellel imelisel väel avalduda. Piiravad uskumused võtame üle kas vanematelt, ühiskonnast või andes meiega toimunud sündmustele teatud tähendused ning enamasti varajases lapsepõlves. Piiravad uskumused on algselt tulnud, et kaitsta meid kogemast uuesti ja uuesti emotsionaalset valu, mida me väikeste lastena polnud suutelised õigesti tõlgendama ja mõtestama. Suureks kasvades tulevad need uskumused sageli kaasa ning kontrollivad kulisside tagant, alateadlikust meelest, meie elu, tulemusi ja nii seda, kas me tegutseme või mitte oma eesmärkide suunas.

 On ülimalt oluline taastada need suurepärased uskumused sügaval alateadlikus meeles, et elada elu täiel rinnal, suurepärases energias ja voolus. 

Kiire Muutuse Teraapia salvestus on selles ülimalt efektiivne. Mõnusas ja mõjusas lõõgastunud seisundis sisestab ta alateadlikku meelde suurepärased sisendused, millele alateadlik meel ütleb suure ja kõlava JAA. Öeldes seda sama endale teadliku meelega, millel on 5% väge, võib alateadlik meel oma 95% väega öelda ei, see pole nii. Kuid salvestust kuulates toimub midagi, olles sügavlõõgastunud seisundis ja kuulates sisestusi on alateadlik meel absoluutselt avatud neile ja on nõus. 

Alateadlik meel õpib kordustest ning salvestust tuleb kuulata 21-60 päeva, et uute mõttemustritega rajad ajus kasvaksid kindlateks ja tugevateks. Uued uskumused hakkavad endast ühel hetkel üha rohkem ja rohkem märku andma ning tunned ennast hoopis paremini. Meie uskumused on kui prillid meie ninal, me näeme kogu maailma läbi nende ja saame tõestust nende tõelisusele, muutes uskumusi, muutub ka reaalsus. 

 

Enesearmastuse salvestus on minu lemmik ning tõeliselt võimas abivahend, et saavutada oma elus muutused. 

Sa oled vajalik, Sa oled oluline, Sa oled tähtis, Sa oled väärt armastust. 

Universum armastab Sind, toetab Sind! On aeg, et ka Sina end taas armastad ja särad.

Enesearmastuse salvestusel kuuled, milline imeline kingitus oled siia planeetile, Sa oled piisav, väärt armastust ning vahetame enesekriitiku hääle Sinu peas ergutuskoori hääleks! Enesekriitika lammutab, enesekiitus ja -toetus ehitab Su üles! 

Salvestus on u20-25 minutit pikk, ideaalseks kuulamiseks hommikul ja/või õhtul. 1-2x päevas, kuigi mõned kliendid kuulavad neid isegi rohkem, sest salvestused tekitavad imelise tunde. Kuulata vähemalt 21 päeva, kuid võib isegi 60 päeva või rohkemgi kuulata. Lisaks sellele, et ta kirjutab uued uskumused sügavale Sinu alateadlikku meelde, tunneb Sinu füüsiline keha end salvestust kuulates lõõgastununa, rahulikuna ja naudib heaoluhormoone, mida teadlikud positiivsed mõtted Sinus tekitavad. Sinu keha terveneb, nooreneb ja taastub. 

Salvestuse tellimiseks palun saada mulle email merlin@merlinvask.ee. Saadan Sulle arve ning peale tasumist saad ligipääsu salvestusele.