fbpx

KOGE TÕELISELT VÕIMAST TRANSFORMATSIOONI  1:1 KIIRE MUUTUSE TERAAPIAGA

Kas Sa tunned nagu hoiaks Sind miski tagasi ja takistaks, kui soovid ellu muutust tuua. Sa tead, mida on vaja teha, kuid ei suuda ennast seda tegema saada. Sa igatsed olla vaba. Vaba minevikust. Vaba, et ennast armastada, saavutada sisemine rahu ja õnn, mida Sa väärid.

 

Kiire Muutuse Teraapia on võimsalt efektiivne “super teraapia”, mis saavutab tulemused, sest leiab üles probleemi juurpõhjused ning vabastab Su nendest kõigest ühe kuni kolme seansiga. Kui juurpõhjus on leitud ja tervendatud, sinu uskumused ja mõtted kirjutatakse seejärel uute ja positiivsetena. Põhjus, miks KMT nii võimas on, peitub täielikult selles, et ta leiab üles juurpõhjused, miks inimesel sellised piiravad uskumused tekkisid! Kiire Muutuse Teraapia toob turule tõeliselt võimsa ja elumuutva teraapia. 

Millega saab Kiire Muutuse Teraapia aidata?

SUHKRU/TOIDUSÕLTUVUS

MADAL ENESEKINDLUS

ÜLEKAAL

SELETAMATU VILJATUS

ÄREVUS/DEPRESSIOON

ENESESABOTAAŽ

LAPSEPÕLVE PROBLEEMID

RAHAUSKUMUSED

ARMASTAV SUHE

KARJÄÄR

TERVISEPROBLEEMID

ALKOHOLI/SIGARETI SÕLTUVUS

KUJUTA ETTE, ET SA  

  • Saad teada oma uskumused, mis takistavad Sul soovitud muutust saavutada ja vabaned nendest igaveseks?
  • Tunned ennast enesekindlalt ja hästi kui vaatad peeglisse uue eneseusu ja eneseväärikusega, mis mõjutab ka kõiki muid osasid Sinu elus?
  • Vabaned viimaks pidevast võitlusest toiduga ja langetad kaalu lihtsalt ja kergelt?
  • Vabaned ärevusest/depressioonist, et lõpuks hakata oma elu elama?
  • Vabaned pidevast toidule mõtlemisest ja säästad aega?
  • Tervendad oma dramaatilise lapsepõlve ja hakkad ennast tõeliselt armastama?
  • Tunned ennast tõeliselt toetatuna oma teekonnal koos 1:1 juhendamisega ja Kiire Muutuse Teraapiaga Merlini poolt?
  • Vabaned piiravatest rahauskumustest? 

KIIRE MUUTUSE TERAAPIA KOOS TEADLIKU ENESEARMASTUSE TÖÖGA ON MINU EDU TÕELINE SALADUS  

KMT töötab alateadliku meelega ja leiab sügavad lapsepõlve mälestused, mis mõjutavad Sind tänaseni ja vabastab Su nendest igaveseks.

KIIRE MUUTUS

7-nädalase paketiga saad:

30-minutiline konsultatsioon, et täpselt paika panna, mida Sa soovid paketiga saavutada

1,5h südame tervendusteraapia, et tervendada Sinu suhet iseendaga ning valmistab Sind vastu võtma seda, mida soovid.

2,5h kiire muutuse teraapia

2 x 30-minutilist coachimist

2 Isiklikult Sulle tehtud salvestust, mida naudid kuulata, et transformatsioon käivituks ja püsiks. 

Pidev online tugi Merlinilt

500€

TOTAALNE MUUTUMINE

19-nädalase paketiga saad:

30-minutiline konsultatsioon, et täpselt paika panna, mida Sa soovid paketiga saavutada

3 1,5h südame tervendusteraapiat, et täielikult tervendada Sinu suhet iseendaga ning avada süda vastu võtma seda, mida soovid.

3 2,5h kiire muutuse teraapiat 

9 x 30-minutilist coachimist

4 Isiklikult Sulle tehtud salvestust, mida naudid kuulata, et transformatsioon käivituks ja püsiks.

Pidev online tugi Merlinilt

1350€

Kiire Muutuse Teraapia annab võimsad tulemused sageli ühe seansiga, mõnel juhul võib minna kuni 3 seanssi ühe teemaga. Valides kolmest seansist koosneva paketi võib selguda, et piisas ühest seansist, sel juhul saab järgmised seansid tegeleda teiste teemadega või pärandada need oma pereliikmele või sõbrale. 
Kui Sa oled endiselt kahtleval seisukohal, kas see teraapia võiks Sulle sobida, võta minuga ühendust, lepime kokku tasuta 15-minutilise konsultatsiooni.

 Ainus viis seda teraapiat kirjeldada on ELUMUUTEV.

 

 

Kui mul avanes võimalus osaleda Merlini konsultatsioonil olin ma nii elevil aga ka pisut skeptiline, kuid juba see sündmus muutis mu mõttemaailma: “ta teab mida teeb ja usub sellesse 101%”, mõtlesin ma pärast. Oodates oma esimest seanssi, sain soovituste ja tema pideva toe najal, sisse viia esimesed kardinaalsed muutused oma elus. Esimene seanss oli erakordne kogemus, kuigi tundsin et mu alateadvus hakkas vastu, oli see 21 päevaga salvestist kuulates tõesti teinud restardi. 2.seansil sai keskenduda sügavamatele tagajärgedele, mida muutuste eelne elustiil oli põhjustanud ja 3.seanss pani juskui i-le täpi – ma ise ei teadnudki mida võiks/ saaks veel paremaks programmeerida aga Merlin leidis selle oskuslikult üles! Igal seansil ja salvestisel oli individuaalne lähenemine, mis keskendus just minu alateadvuse restartimisele ja vana vale info kustutamisele. Rahulik hääl salvestisel uinutab mind igal õhtul magama ja on saanud osaks minu igapäeva rutiinist. Ma näen, tunnen ja kogen neid suuri muutusi, mis inspireerivad ka teisi ja olen nii õnnelik selle üle. Sa oled imeline terapeut, tänan Sind, et aitasid mu elu muuta!

Mariana V.

Ma usun siiralt, et me kohtame oma teel just neid, keda oma ellu kõige enam vajame ja just siis, kui selleks on kõige õigem aeg! Oli vaja mitut erilist kokkusattumust, et Merlin mu ellu saaks astuda! Ja oli mitu pakilist küsimust, mis just teda ootasid! Enne esimest seanssi olin mures: mul olid selged ootused, aga polnud kindlust, kuhu ma välja jõuan. Merlin juhtis mu kindlalt, rahulikult ja voolavalt läbi protsessi. See raputas mu lahti ja andis tagasi ammu kaotatud enesekindluse! Mida päev edasi, seda selgemalt ja võimsamalt ennast tunnen. Selline vabanemine ammusest raskest koormast! Merlin on südamlik, hooliv, soe ja tervendav, nagu üks tõeline päike! Olen tänulik, et just tema mind juhtida on saanud! Aitäh!

Elika Lass

 

Võta julgelt ühendust, räägi mulle oma lugu ja kirjutame koos uued leheküljed, põhjaliku muutuse!