fbpx

TAGASISIDE

Järgnevalt saate lugeda tagasisidet Kiire Muutuse Teraapiale, teemadel ideaalkaal, terved juuksed, raha ja küllus ning edu, külluslik energia.

Merlini juures seansil tundsin end väga turvaliselt ja koduselt. Mõnus oli pehmelt sügavale lõõgastunud seisundisse minna ja lubada oma lapsepõlve piiravatel uskumustel asenduda väekate ja innustavate mõtetega. Eriti suureks boonuseks seansi puhul oli see, et sain kaasa lindistuse, mida pea kuu aega igal õhtul enne magamaminekut kuulasin. Merlini sooja ja pehme hääle ning positiivsete sisenduste saatel oli tõeliselt mõnus uinuda. Nüüd mõned kuud peale seanssi tunnen end suurepäraselt ja kogen tihti meeldiva üllatusena, kuidas nii mõnigi sisendus märkamatult kuid väga järjekindlalt minu elus väljenduma on hakanud.

Kretel Viirsaar

Merlin, you can do magic! Ma jään nüüd õhtuti magama 10-minutiga, mõnikord läheb 20 minutit. Enne meie seanssi võttis mul magama jäämine aega sageli 3-4 tundi! Minu hommikused ärkamised on samuti märgatavalt paranenud. Varem vajutasin ma snooze nuppu 2 tundi jutti, enne kui suutsin voodist välja ennast vedada, nüüd ärkan kohe või 15-minuti jooksul! Muutus on olnud tohutu, meie seansist on möödas üle kuu ja see püsib!!! Ma olen tulemusega ja Sinu tööga väga rahul! Sa oled väga hea terapeut. Olen tänulik, suur suur aitäh! :)))

Attila Telkes

Väga positiivne kogemus. Keskkond oli hästi läbimõeldud ning mõjus rahustavalt. Peale seanssi tundsin ennast hoopis teistmoodi- kindla sihi, tahtega ning tundsin endas meeletut jõudu, et kõik mis ette võtab õnnestub. Tegin täpselt nii nagu Merlin õpetas ning esimesed muutused on juba näha. Soovitan kõigile ning Merlini abiga leiate endast selle mida otsite. Kindlasti kasutan Merlini abi ka edaspidi

Tiina Õun

Kallis Merlin, ma tahan sind kogu südamest tänada imeilusa seansi eest! Ma tulin sinu juurde, sest ma olin väga õnnetu ja rahulolematu oma juustega. Nad olid täiesti elutud ja õhukesed, ei kasvanud üldse ja ma olin oma juuste osas väga eneseteadlik ning see mõjutas minu enesekindlust. Ma olin väga häiritud ja kandsin kogu aeg juustepikendusi, mis omakorda veelgi kahjustasid minu hapraid juukseid. Sa näitasid mulle, et sul on nii tugev intuitsioon ja juhtisid mind kindlalt nende hetkedeni mu elus, mis olid minu juustekasvu peatumise põhjusteks.  Oli nii lohutav teada juurpõhjust ja kuidas mu enda alateadvus selles rolli mängis. See salvestus, mille ma sinu käest sain, on imeline – sinu hääl on nii rahustav ja ma ootan igal õhtul, millal ma saan seda jälle kuulata. Meie seansist on möödas 2 nädalat ja mu suhtumine oma juustesse on palju positiivsem. Sinu salvestus aitab mul luua tugeva visualisatsiooni oma juustest, kuidas nad kasvavad ja millised ma tahan, et nad oleksid. Ma olen kindel, et ma kasvatan oma juuksed suveks just selliseks, nagu rääkisin sulle, et tahan! 

Suur suur tänu sulle Merlin! Sa oled imeline terapeut! 
xxxx

Kristi M.

Merlin did a great session and she is a really sweet person. Makes you feel very comfortable since the beginning. She really understood the issue and were able to find the source and work on it. Very intuitive. Her audio really resonated with me and made me feel good when hearing it. I’m feeling different and things are changing now regarding the issue worked.

Thanks Merlin!

Sandra Iozelli