fbpx

 UUS TASUTA 3-päevane KURSUS

ELUEESMÄRK

Praegusel ajal on ülimalt oluline olla iseendas kohal, saada ühenduse iseenda väega ja kingitustega, mis on Sinu sees. Ikka selleks, et elada oma elu enda südame järgi ja jagada oma kingitusi. Avatud südamega! 
Sa oled kindlasti tundnud, kui hea on jagada, kui hea on aidata ning milline imeline tunne, nagu suurem kui maailm tunne, kaasneb sellega. 
Inimestele meeldib aidata. Ja Sinu sees olevate kingituste avamine on ning avatud südamest jagamine on kõige imelisem kingitus maailmale. See tekitab head tunnet Sulle endale, teistele ja aitab muuta seda maailma meie ümber paremaks. 

Minu elu eesmärk on aidata inimesi, mõista nende piiravaid uskumusi, lapsepõlvehaavu, mis siiamaani mõjutavad ja pärsivad oma imelist SÜDANT kuulamast, usaldamast ning järgimast. Toetada neid vanade mustrite vabaks laskmisel, haavadest tervenemisel ning tõeliselt särava täiskasvanud inimesena oma elu elamisel!

Sinu süda teab teed. Tuleb lihtsalt kuulata ja usaldada. 

Ma kutsun Sind tasuta kursusele. Elu eesmärk. Jagan Sulle suurima rõõmuga oma taipamisi, teadmisi, kogemusi ja mõtteid sellel teemal. 

Ja lisaks saad kogeda ka ühte maitsmistervendamisseanssi KIIRE MUUTUSE TERAAPIAGA. 

 

Ja loomulikult toimub ka LOOSIMINE. 1:1-le ELUEESMÄRGI Kiire Muutuse Teraapia. Väga magus ja mõnus auhind!

Kursus alustab 14.06.2021